Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi | Estonian.lamareschale.org

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Coinomiis cryptocurrency rahakott koos vahetamise funktsiooni saadaval Android ja peatselt iOS. Mitte ainult on Coinomi turvaline, kuid see on keskendunud privaatsust ja võimaldab peaaegu kohest vahetust mitmeid erinevaid cryptocoins. Kuna paigaldamine on lihtne ja seadistamise rahakoti kulub ainult mõni minut, see pakub krüpto harrastajatele suurepärane võimalus salvestada ja vahetada cryptocurrency.

Mis Coinomi kasutajad saavad hoida ja vahetada Bitcoin, altcoins ja märgid, ilma häiriva KYC normid, kuna puudub registreerimise protsessi. Mis toetust 278 altcoinsand plaane edasiseks arendamiseks, Coinomi on üks võimsamaid multi-mündi rahakotid turul. Kuigi teiste multi-mündi rahakotid olemas, Coinomi pakub suurimat mugavust, turvalisust ja funktsioone, kõik suur hind tasuta.

Coinomi ei ole Open Source

Enamik inimesi, kes on huvitatud cryptocurrency eelistada avatud lähtekoodiga tarkvara, nagu nad peaksid. Coinomi oli osa avatud lähtekoodiga tarkvara liikumine, mis võimaldab keegi vaatab oma koodi. Mis eksperdihinnangu, mingeid varjatud koodi pahatahtliku moodulid, või kasutab oleks lihtne kindlaks teha. See tagab, et kasutajad ei kuulu ühtegi peidetud pahavara, mis salaja kasu Coinomi või kolmandatele isikutele.

Kuid tundub, et umbes aasta tagasi Coinomi kolis oma projekti, et suletud lähtekoodiga. See ei tähenda, et nende kood ei ole hea või pahatahtlik, kuid see ei tähenda, et sa ei saa sama palju kaitset või läbipaistvust kui sina avatud lähtekoodiga.

Coinomi pakub enneolematu Privaatsus

Suurim põhjus Coinomi kasutajate baasi jätkuvalt laiendada põhjuseks on täiustatud privaatsust nad pakuvad oma teenust. Kuna enamik inimesi, kes omavad cryptocurrency otsivad privaatsust ennekõike tuleb teada, et Coinomi ei kogu isikuandmeid ja see peidab IP aadress oma kasutajate vältimiseks kangutades silmad koguda andmeid kulutamise harjumusi või tehinguid.

Lihtsamalt öeldes, Coinomi ei anna teavet selle kasutajate valitsustele või kolmandate isikute jaoks on oluliseks peaaegu keegi kaasatud cryptocurrency sfääri.

Number üks hirm, et keegi koos cryptocurrency rahakott on kas teised saavad kergesti juurde pääseda. Mis Coinomi isikud, kes on loata juurdepääsu telefoni, ikka ei pääse raha sisalduvad, sest need on vaja parooli täita vahetatud või välja.

Lisaks saavad kasutajad on varustatud taasta parool fraas, et nad saavad kasutada, et uuesti oma rahakoti teises seadmes, kui nad juhtuvad kaotada oma telefoni. Igal juhul ei ole nõrk piiriületuspunktide, kui ründaja ei ole parooli või taasta parool fraasi.

Privaatvõtmed on salvestatud mobiiltelefoni

Teine levinud küsimus on pistmist privaatvõtmetest täpsemalt kus on salvestatud privaatvõtmed? Vastavalt KKK aasta Coinomi veebilehel, privaatvõtmetest jääda kasutaja seadme, sest see on telefoni-põhine rakendus, mitte Coinomi serverites, nii häkkimine Coinomi otseselt on mõttetu vaeva, et ei kujuta palju.

Coinomi on Mis tuntud HD rahakott. See tähendab, et kui algselt seda seadistada saate taastamise seeme, mis toimib teie backup. Veenduge, et kirjutada alla kindlas, privaatses kohas.

Mis juhtub, kui ma kaotan oma Telefon - Kas minu Mündid läinud?

Telefonid on kalduvus sattuda hävinud, või varastatakse. Kui telefon on varastatud, varas ei saa liikuda vahendite alates Coinomi rahakott või vahetada valuutade, kui neil on parool. Igas olukorras, Coinomi kasutajad saavad lihtsalt lisada oma rahakoti teise telefoni abil taastamise seeme.

Coinomi Võimaldab peaaegu Instant Exchange

Coinomi on partneriks otse ShapeShiftso vahetada cryptos kiiresti ja lennult on lihtne. Tõsi, igaüks, kes ei taha tegeleda traditsioonilise vahetuste ja julgeoleku ohud nendega peaks kaaluma ShapeShift. Mis ShapeShift, vahetades mündid on tõesti nii lihtne kui kraani kraan teinud (saate lugeda meie Shapeshift läbivaatamise siit). Lisaks Coinomi ei võta mingeid täiendavaid tasusid, mistõttu on üks lihtsamaid ja kiireim viis vahetada cryptos.

Mis Mündid ja märgid saab vahetada Läbi Coinomi App?

Nagu eespool öeldud, 278 cryptocurrencies praegu exchangedon Coinomi. Lisaks Bitcoin (SEGWIT, USAF ja BIP148 tugi), altcoins ja eetriga tokenscan vahetada ka. Lühidalt, peaaegu iga mündi või žetooni saab lisada Coinomi et hoida silma peal uusi täiendusi regulaarselt.

Coinomi kasutajasõbraliku

Nagu krüpto muutub mainstream, kasutajasõbralikkuse on must rakenduse mis tahes otsivad paista tööstuses. Coinomi on ilus liides, mis peaaegu igaüks saab aru. On ainult mõned võimalused, nagu vahetada münte ja lisada veel münt rahakotti. Lihtsalt klõpsake käsku ja siseneda. Sel hetkel, kasutajatele mis tahes tasemel krüptokaartide kogemus peaks olema võimalik vahetada ja sealt münte ilma jõupingutusi. Lühidalt, käsurea meisterlikkust ei ole vaja, et kasutada Coinomi.

Allalaadimist Coinomi App

Coinomiis kättesaadavaks Android telefoni kasutajatele. Apple kasutajad peaksid Hoia, nagu iOS versioon on varsti.

Paigaldamine Coinomi on lihtne:

  • Klõpsake Loo uus Rahakott.

  • Kasutajad esitatakse nüüd taastamise pääsukood. Kirjutage need pass fraasi paberile, või veel parem, mitu paberitükke ja salvestada neid kõiki turvaline kohtades. Ärge jagage seda taastamise fraas kellegagi, sest see on kapten võti sisestada Coinomi rahakoti igast Android seade. Selle Pääsufraasi keegi saab juurdepääsu oma rahakoti, isegi kui nad kaotavad oma telefoni.

  • Pärast salvestamist Paroolitaastamise fraas kasutajad palutakse kinnitada.
  • Siis tuleb kasutajatel küsitakse parooli. Nagu iga parooli, olla kindel, et kasutada erinevaid numbreid, tähti ja sümboleid, seda kauem, seda parem. Kuigi paljud eksperdid soovitavad parooli vähemalt 8 märki, isegi enam paroole on palju turvalisem.
  • Järgmine, siis palutakse kasutajal valida cryptocurrenciesthey tahaksid kuvatakse nende rahakotti.

  •  Pärast seda, kasutajad peavad nõustuma õiguslik vastutus
  • Ongi kõik!

Sel hetkel, saavad vabalt kaubelda münte ja täielik juurdepääs oma rahakoti. Kogu protsess sõnalt võtab 3 minutit.

Mida teised on öelnud Coinomi?

Vastavalt postitusi Reddit, Coinomi esindajad on väga tundlik, väites, et nad on "sadu tuhandeid õnnelik kasutajate" ja et nad "on olnud umbes alates 2014 ükski oma telefoni põhinev rahakotid on hakitud või mõnel muul põhjusel." Vastavalt kasutajatele, see tundub olevat nii, nagu seal ei ole palju öelda midagi negatiivset nende teenust.

Praegu Coinomi ei nõustu käibevaluutasid, deebet- või krediitkaardiga. Teisisõnu, nad ei käitunud Coinbase, mis võimaldab kasutajatel sisestada cryptocurrency ruumi fiat. Kuid kõik toetatud cryptocurrencies saab saata ja vastu võtta, lihtsustades sageli keeruline protsess osaluse ja kauplemise cryptocurrency.

Tähtis Turvalisus Mure meeles pidama

Nagu peaaegu iga taotluse põhipunktid rike kõik elavad umbes inimlik viga. Kuna Coinomi app on ehitatud turvalisuse, võimalikest turvaprobleemidest puhata otse kasutajaid:

  •  Ära kunagi anna parool või taastamise seemne kellelegi.
  • Alati uuendada uusima versiooni Android kasutamisel Coinomi et pakkuda kõrgeimal tasemel turvalisust.
  • Hoidke taastamise Pääsufraas turvalises kohas, et oleks võimalik pääseda rahakott ei juhtuks.

Kokkuvõte - suurepärane mobiilne rahakott valik

Kasutaja sõbralikkust Coinomi rahakott koos võrratu turvalisus on üks tükk puzzle, kui tegemist on avaliku vastuvõtmise Bitcoin ja altcoins. Kuna uusi kasutajaid sageli ei ole mugav kaubelda tüüpiline vahetust numbrid ymber nii küsida ja müüa pool kauplemine läbi Shapeshift lihtsustab tohutult. Igaüks, isegi edasijõudnud kasutajatele, näeksid tõenäoliselt kasu kasutades Coinomi rahakott.

Ainus mure Coinomi on asjaolu, et see ei ole enam avatud lähtekoodiga. Siiski on palju suurepäraseid rahakotid seal, et ei ole avatud lähtekoodiga samuti (nt Exodusand Jaxx).

Seotud uudised


Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Post Tacocoin

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu