Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused | Estonian.lamareschale.org

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused

Võibolla üks vanimaid mängijate Bitcoin rahakoti marketis Electrum. Loodud 2011. Aasta novembris Thomas Voegtlin pärast seda on muudetud erinevate arendajate (kood on avatud lähtekoodiga). Electrum on kliendi põhinev rahakott - see tähendab, et see on tarkvara alla laadida ja käivitada arvutist. See on saadaval ainult lauaarvutite hetkel ja saab alla laadida siit.

Electrum uhke järgmised eelised:

Kiire

# 8211; klient ei lae blockchain, see nõuab, et teavet serveris. Nr viivitusi, alati up-to-date.

Ohutu

# 8211; Teie isiklikud võtmed on krüpteeritud ja kunagi lahkuda arvuti. Oma rahakoti saab toibunud saladus fraasi. Võite ka hoida oma isiklikke võtmeid offline, ja minna võrgus vaadates ainult rahakoti.

Privaatne

# 8211; Teie isiklikud võtmed ei jagata server. Sa ei pea usaldama server oma raha. Teie isiklikud võtmed on krüpteeritud ja kunagi lahkuda arvuti. Server ei salvesta kasutajakontod. Sa ei ole seotud konkreetse server ja server ei ole vaja teada teile.

Ka teine ​​suur kasu Electrum on see, et seda saab kasutada koos TREZORor Ledger, siis võite saata Bitcoins oma külma mäluseade samuti.

Paljud redditors kaaluda ka Electrumto olla parim rahakoti käed alla võtta lauaarvuti. Aga täna ma tahan heita pilk Electrum alates algaja seisukohast, sest see on alati tundus mulle, et rahakott on liiga keeruline. Pea meeles, et ma ei ole kunagi kasutanud Electrum enne seda postitust ja ma siis õppida, kuidas seda kasutada, kui ma minna.

Kind õudne homescreen

Esmapilgul kui te maa Electrum kodulehte saidi tundub päris puhas ja arusaadav. Kuid ma olen ikka natuke hoitaks ekraanipilte nagu üks allpool kui algaja:

Just tundub olevat liiga tehniline (IMO). Kuid see on tohutu hüppe, kuidas kodulehele kasutatakse otsida.

Kui ma vajutan "alla" ma saan võimaluse valida "lihtne paigaldus" ja muud rohkem arenenud installimist (nt python sisseseade ja arendaja sisseseade). See on tõesti hea, sest ma tean täpselt, kuhu minna.

Paigaldamisel on päris lihtne ja otse edasi. Samuti on võimalus töötada koos riistvara rahakotid Olen eespool. Seadistamine rahakotid võtta veidi rohkem kui minut.

Lihtne ja punkt (ehk liiga lihtne?)

Kasutajaliides tegeliku rahakott on üsna otse edasi. Sul on erinevaid ülaservas, mis võimaldab teil valida "Kirjuta", "saada" ja muud rahakott seotud võimalusi.

Alumisele teil on süsteemi seadeid nagu parooli muutmine võrguühenduse olekut ja ka "lite" režiimis, kus saab ainult kiire Kirjuta Bitcoins inimestele.

Kokkuvõttes on see üsna lihtne. Minu ainus mure on see, et algaja selles rahakott võib siiski olla segane, sest see keskendub funktsionaalsuse ja ei kasutaja kogemus. Tähendus, kui ma ei tea midagi Bitcoin ja alla selle rahakoti Ma ei tea, mida tahes Kraami tähendab.

Lisades lühike kohtspikriteks rahakoti võib aidata selgitada välja erinevates valdkondades või isegi algajatele õpetus Bitcoin. Electrum temal on väga ulatuslik documentationabout rahakoti ja ka aktiivseks BitcoinTalk kategoorias, kus saad oma küsimustele vastas. Kuid nii nagu paljud teised rahakotid seal nad on keskendunud ainult funktsionaalsuse ja mitte sellest, mida tuntakse klientide onboarding ".

Kliendi onboarding on protsess suurendab tõenäosust, et uusi kasutajaid saada edukaks vastuvõtmisel oma toodet. On suur websitethat näitab erinevaid näiteid selliste protsesside tuntud firmad. Aga ma arvan, et see hind, mida tavaliselt maksma luua mittetulundus tükk tarkvara. Inimesed keskenduda ainult kasutatavus ja kahjuks just takistab rahakoti lõpuks.

Kokkuvõttes asju - Electrum on suurepärane kiire, turvaline ja stabiilne rahakott, aga see ei sobi algajatele. Taskus on tunduvad pika tee, sest see hakkas välja ja see ka saavutanud suure usalduse Bitcoin reddit kogukonnas. Nii et kui sa tead natuke Bitcoin see on kindlasti hea valik.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Post Tacocoin

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud