GreenAddress.it ülevaade | Estonian.lamareschale.org

GreenAddress.it ülevaade

GreenAddress.it ülevaade

Kui ma alustasin Bitcoin oli väga vähe valida rahakoti osakond, kuid nendel päevadel on nii palju siis võite üsna segane. Tavaliselt ma lihtsalt soovitada rahakoti algajatele kuid need rahakotid uuendatakse tihti selliste soovituste ainult ajutiselt asjakohane. Nii et siin loodetavasti olema esimene rida tarkvara rahakoti ülevaateid, mis annab teile idee, mida eri Bitcoin rahakotid pakkuda ja aidata teil valida üks teie jaoks.

Need kommentaarid ei sisalda "hinded", vaid pigem soovitused. Iga rahakoti vaadatakse selles seerias vaadatakse, sest see on hea midagi või kedagi, ei, sest nad on "parim" või "halvim" või kusagil vahel.

Avalikustamine: Olen tutvunud asutaja GreenAddress.it ja on majutatud teda, osaledes BitcoinTLV konverentsil 2014. See on võimaldanud mul saada lähemalt GA.it vaatenurgast asutaja.

Platvormid - Web, Desktop, Android, iOS

GreenAddress.it (või GA.it lühikese) on üks neist rahakotid, mis on rohkem kui lihtsalt rakendus. Kui avate GA.it rahakott, nagu paljude teiste rahakotis, sa tegelikult luua seemne mida saab korduvkasutada ja imporditud tahes GA.it rakendus (nt telefoni, brauseri, riistvara rahakott jne). On brauseri versiooni (no install vaja, saadaval kõik platvormid) kõiki funktsioone, kui sa ei ole liiga mures turvalisuse. Siiski, kui avate oma rahakoti brauseris see hoiatab teid parima turvalisuse tavasid (nagu hea rahakotid peaksid), ja soovitab allalaadimine lokaalselt installitud rakendus Android, iOS või töölaual kasutades Chrome'i liivakast laiendused (toetades Windows, Mac ja Linux). Töölauaversioon nõuab, et Chrome on installitud, kuigi ei nõua tegelikult kasutavad Chrome.

TL; DR

# 8211; GA.it hõlmab kõiki peamisi platvormid lokaalselt installitud rakendustele ja pakub ka veebiversioon. See on platvormide ühilduvus minu raamat.

Privaatvõtmed - 2 2, trustless

GreenAddress on loodud eesmärgiga pakkuda lahendus 0-kinnituse tehingute abil "Green" aadressid saatmiseks. See tähendab, et teenus või kaupmees, et usaldab GreenAddress olla kindel, et tehingute saata GA.it ei topelt kasutatud (ja seega säästa teid ootavad kinnitused). Nad teevad seda tehes oma rahakotid kasutada 2 2 multisig, siis hoidke ühe võtme ja GreenAddress.it hoides teist klahvi. GA.it ei saa teha tehinguid, et sa ei nõustu, sest sa hoiad teist klahvi.

Iga kord, kui teete või passida tehingu GA.it saadame sulle nTimeLock-ed allkirjastatud tehingute tegemise võimalikuks taastada oma raha isegi kui GA.it äkki kaob, kasutades avatud lähtekoodiga tööriista nimega õrn. See muudab rahakoti trustless (tänu deformeeritavus) aga kui GreenAddress.it kunagi ei kao see eeldaks natuke jõudu.

GA.it võimaldab teil luua 2 3 multisig raamatupidamisarvestust, mis võimaldab teil hoida 2 võtmed. See tähendab GA.it ei saa anda 0-kinnitus tehingu turvalisuse, kuid see võimaldab teil on täielik kontroll ilma nTimeLock-ed tehingute ja nende vahendid (kasutades elektron) ja teeb rahakoti täielikult trustless. GA.it annab samm-sammult juhendid täpselt, kuidas taastada oma rahakoti iga meetod.

TL; DR

# 8211; Sa hoiad privaatvõti GA.it hoiab privaatvõti, aga see on trustless. Võimalik korraldada ka 2 3 privaatvõtmetest.

Kasutaja Kogemus ja funktsioonid

GA.it on täielikult Objekte kõike võid oodata rahakoti. Põhijooned on järgmised:

  • Mnemoonilised seemne (lihtne kirjutada backup)
  • PIN turvalisuse
  • Kaks tegurit autentimine (kasutades Email, Authenticatoris SMS või Telefon)
  • Automaatne tõlkimine kohalikku valuutasse ja koma nimiväärtus (BTC, mBTC, bitti jne)
  • Eraldi arvestus (võimaldades teil kasutada eraldi "kontod" sama rahakott)
  • Ribakoodid saatmisel / samuti importides / eksportivate

Lisafunktsioonid (paljud on tänu 2 2 multisig mudel):

  • Määra kulupiirangu: see võimaldab kulutada piirini enne nõutakse kahe teguri autentimise
  • Ühenda sotsiaalkontod: see võimaldab teistel saata teile raha, ilma et jagada Bitcoin aadressid, samuti aktiveerides "vaadata ainult" režiimis, kasutades nende kontode
  • Maksmine URL: see võimaldab teil luua link, mis võib tekitada Bitcoin aadress rahakotist; see on väga kasulik vastuvõtmiseks vihjeid või makseid ilma käsitsi jagada Bitcoin aadressid
  • Instant tehingukinnitus (saadaval ainult toetavate teenuste ja kaupmehed)

Niipalju kui UX, ma pean tunnistama, et GA.it on natuke nõrk selle ees võrreldes teiste rahakotis. Vahel on tunne, kui nad pakuvad liiga palju funktsioone. Rahakott ei ole tugev tunne esteetiline ja mugavust. Rahakotis kõik platvormid on tegelikult sama alusega, ja kui sa liikuda ühest platvormi järgmise tunne täpselt sama rahakott. Ainsaks erandiks on "lite" versiooni Android tabavalt nimeks GreenBits, mis tegelikult välja näeb korralik mobiil rahakott. See puudub kõiki funktsioone (mida saab veel kergesti kättesaadav, kui "täis" versioon), kuid see on tõesti palju mugavam mobiilseks kasutamiseks ja tundub hea.

Mul on vaid üks väike virisema UX ja et kui sul ei ole piisavalt raha tasud rahakott ei aita teid - see lihtsalt ütleb "ei piisa vahendeid". Enamik rahakotid küsib, kas soovite saata natuke vähem, et teha ruumi tasu à la seeneniidistik ja isegi BC.info. See võib olla väike asi, kuid ma leian selliseid UX kraami oluline - nii palju kordi ma tahtsin saata ülejäänud muutus mu GA.it rahakoti ja mul oli vist, kui palju lahkuma tasu.

TL; DR

# 8211; Üks täielikult Objekte rahakotid seal, kui sa vaatad ringi sa leiad rohkem kui arvasin, et sa otsid oma rahakoti. Tunne täiskohaga programmeerija ehitatud rakendus ainult osalise tööajaga disainer.

Kokkuvõte

Ma arvan, et see rahakott pakub häid omadusi, hea turvalisuse ja veidi nõrk kasutaja kogemus. Kui otsite kus hoida lahtiselt oma "kuuma" mündid (need ei külmsäilituses) ma tavaliselt soovitavad GA.it. Kui oled paranoiline tüüp ja otsite täielik ja lausuma trustlessness saate 2 3 kontod ja ikka enamik funktsioone siiski võite kaaluda teiste rahakotis (ilmselt tugeva multisig turvalisus). Ma tavaliselt ei soovita seda rahakoti algajatele kujunduse tõttu aspekt ja kui palju aega ja vaeva see nõuab, et avada rahakoti (30 sekundit asemel 5 sekundit muu lihtne rahakotid), ja ka sellepärast, algajatele ei pea või soovite kõik need omadused. Kuid kombinatsioon funktsioone ja mobiilne versioon rahakott seda rahakoti üks mu isiklikke lemmikuid.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Otsite Bitcoini alternatiivi? Siin on 6 mündi, mida tuleb kaaluda

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu?

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks