Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott | Estonian.lamareschale.org

Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott

Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott

IMPORTNAT: 10. Juunil 2017 turvaauk teatati seoses Jaxx. Jaxx ajal teatati sellest siiski ei ole rakendanud fix veel. Pakun vältides Jaxxuntil seda käsitletakse.

Vaatasin hiljuti parim Ethereum rahakotid aroundand tuli accross Jaxx- sõltumatu Bitcoin rahakott, mis on saadaval enamikus seadmetes (Windows, Apple ja Linux töölaual Android ja iOS mobiili ja tahvelarvuti ja Google Chrome ja Firefox laienduste.)

Täna tahaksin vastu sügavamat pilk Jaxx ja näha, kuidas see on võrreldav teiste edukate töölaua rahakotis. Käesoleva läbivaatamise ma alla Mac OS töölaua versiooni ja iOS versioon.

Spoiler alert - olin päris üllatunud.

Disain on suur, kasutajaliides on hämmastav

Esimene asi, mida ma olen märganud umbes Jaxx on disain. Taskus kasutab ilus, minimalistlik must ekraanid, mis toovad lihtsuse kasutaja. Kuid see pole see, mida sai mulle müüs rahakott. Mis oli tõeliselt hämmastav minu arvates oli lihtne liides.

Isegi kui sa oled täielik algaja sa ilmselt hakkama kasutama Jaxx ilma palju vaeva. Seadistamine on üsna lihtne ja jätkuva kasutamise piirdub põhitõdesid nagu "Kirjuta" / "saada" ja valuuta vahetamise tüüp.

Mis Bitcoin ja cryptocurrencies on selline tehniline teema, mida me tegelikult vajame seda tüüpi tooteid, mis ei hirmuta alla minema.

Asjaolu, et kasutajaliides on minimaalne, ei tähenda, et Jaxx ei paku kasutajale lisafunktsioone. Kui klõpsate nupule "Menu" (üleval paremal) saad kõik omamoodi lisafunktsioone, sealhulgas:

  • Lisamine / eemaldamine erinevas valuutas toetust
  • Kasutades erinevaid valuutakursse
  • Seadistamine tehingutasu suurus kiiremini / aeglasem kinnitused (vt pilti allpool)
  • Kuvan privaatvõti rahakoti
  • Rahakott backup
  • Importimine raha paberi rahakott
  • Seadmine turvalisuse PIN

Need valikud tõenäoliselt katta enamiku, kui mitte kõik, funktsioonid ma tavaliselt otsima rahakotti. Ka iga funktsioon kaasas väike tööriista tipu, mis selgitab lähemalt seda, et sa ei pea minema otsida veebist selgitused.

Altcoin toetust saadaval enamikus suuremates mündid

Jaxx ei ole ainult Bitcoin rahakott, samuti toetada palju muid suuri altcoins sealhulgas: Ethereum (ETH ja ETC), Dash, Augur (REP), Litecoin (LTC), Zcash (ZECi) ja RSK.

Lisades või eemaldades valuuta kulub vaid kaks klõpsu - Mine "menüü" -> "Rahakotid" ja valida, millist valuutade soovite avaldada oma Jaxx rahakott.

ShapeShift integratsioon on mäng Box

Üks olulisi tunnuseid Jaxx on, et ei ole olemas muud rahakotid on ehitatud integratsiooni ShapeShift. ShapeShiftis vahetamise teenust vahetustoiminguteks blockchain märgid ja mündid. ShapeShift on integreeritud otse Jaxx võimaldada in-app konverteerimise vahel kõik valuutad Jaxx toetab. Siin on üks minut selgitust, kuidas ShapeShift töötab:

See tähendab, et saate vahetada Bitcoin jaoks ETH, näiteks seest app. Et seda teha klõpsake lihtsalt rebane ikoon rakenduse piires (vt allpool) ja otsustada, mida ja kui palju sa tahad vahetada.

Mõned täiendavad mõtteid Jaxx

Üks varjuküljed Jaxx on see, et see ei ole avatud lähtekoodiga. Kuid arendajad tehtud lähtekoodi vabalt kättesaadav kõigile, kes otsib üle vaatama rahakott koduleht. Toetus rahakoti käib trahvimise süsteem ja seal on jõuline KKK pagein küsimuste lahendamiseks ise.

Olen ka proovinud otsida kommentaare võrgus seoses Jaxx. Ma ei leidnud mitu peoplewho oli issueswith rahakoti varem. Kuid ma ei suutnud leida midagi negatiivset viimase 3 kuu jooksul. Leidsin ka päris positiivne reviewsabout rahakott nii et ma arvan, et see on isiklik asi.

Kui te kasutate Jaxx?

Olen varem läbi Exodus, suur töölaud rahakoti minu arvates, ja ma pean ütlema, ma arvan Exodus on leidnud oma mängu. Jaxx on hämmastav tarkvara ja erinevalt Exodus see on saadaval kõikjal mobiilseadmete ning laua- jaoks.

Võttes ütles, et firma on veel noor (ainult poolteist aastat vana ma arvan). Lisa asjaolu, et Jaxx on kuum rahakoti ja sa jõudnud järeldusele, et see ei ole mõistlik hoida suures koguses münte ta. See ei pruugi midagi pistmist Jaxx, see on lihtsalt põhi turvameede - kunagi hoida suures koguses münte kuumal rahakott. Suuremate summade alati kasutama riistvara rahakoti (st TREZOR, Ledger), kuid väiksem "igapäevase" summad Jaxxis suurepärane valik minu raamat.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs

Post Tacocoin

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Post Tacocoin

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

Coinbase vastu Circle - proovis mõlemad $ 500 Siin on, mida ma leidsin