KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade | Estonian.lamareschale.org

KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade

KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade

Viimase aasta jooksul või nii ma olen saanud vaadata kahe Bitcoin riistvara rahakotid - TREZORand Ledger. Olen ka sobitada neid pea headand võrreldes erinevusi, kuid täna uue konkurendi on sisenenud areenil.

KeepKeyis hiljemalt krüpto riistvara rahakott. Ja ma ütlen Crypto riistvara rahakoti ja mitte Bitcoin riistvara rahakott, sest ilmselt KeepKey toetab Bitcoin, Testnet, Litecoin, Namecoin, Dogecoin ja kriips (kuigi hetkel Chrome'i liides toetab ainult Bitcoin).

Võite vaadata kogu video intro Keepkey siin.

Karbist ilus disain

Esimene asi, mida märkad, kui sa saad oma KeepKey kuidas põnev kogu lahtipakkimisvideod protsess on. Võite öelda, et palju mõelnud pandi pakendi ja toote disaini. Kasti kaasas KeepKey pitsat, mis näitab, et keegi on avanud seda enne, mis näitab, et seade on turvaline.

Võrreldes seda TREZORor Ledger'spackaging automaatselt tunned, et sa oled teistsugune liiga niiöelda. Sisu kasti sisaldab KeepKey riistvara rahakott, USB kaablit KeepKey rahakoti arvutisse kaardi kirjutada oma taastumist lause peal ja kena naha puhul, et hoida, et kaardi.

Alustamine on lihtne ja

Just nagu teised riistvara rahakotid see ei võta palju alustada KeepKey, peate lae kaks kroomitud rakendused (üks genereerimiseks rahakoti ja ühe ühendamiseks KeepKey läbi Chrome) ja sa oled hea minna.

See võib tunduda rumal, kuid KeepKey stiilset disaini ja jahe digitaalse animatsiooni muudab kasutamise kogemus see tunne nii palju parem kui teised riistvara rahakotis. Seade ise ka tunneb palju vastupidavad.

Isegi kui te ei saa jalutada seda mugavalt taskusse nagu TREZOR või Ledger, mida tuleb meeles pidada, et see on riistvara rahakoti mida kasutatakse talletada suurel hulgal Bitcoin - miks te soovite jalutada seda esiteks.

Seade kasutab sama 2nd ekraani kaitse, et TREZOR kasutab mis muudab turvalisemaks klahvivajutuste luurad. Kasutajaliides Chrome'i rahakott on lihtne ja intuitiivne.

Siin on video juhend, kuidas luua Keepkey.

KeepKey pakub kõiki "standard" Bitcoin riistvara rahakoti funktsioone, nagu Firmware uuendused, ei OS ühilduvuse nõuetele, sõnumi allkirjastamise seadme taastamise ja rohkem. KKK pageof rahakoti päris palju hõlmab kõiki funktsioone ja ka praegu sätestatud, et KeepKey ühildub TREZOR v1.3.3.

Aga iga toote on oma varjuküljed

KeepKey tundub päris tahke toode, aga kui üldarusaadav kasutaja ma ei kasuta seda veel. Põhjuseks on see, et KeepKey kui ettevõte ei ole teeninud piisavalt "maine punkti" minu arvates. Praegu ma ise kasutada TREZORas mu riistvara rahakott, ja see on peamiselt seetõttu, et nad on saanud piisavalt positiivset tagasisidet moodustavad Bitcoin kogukonnas. Samuti, ma tean inimesi, kes töötavad ettevõtte ja neid usaldada.

Nagu keegi, kes on üldarusaadav ja ei saa kaevata sügavale Asja tuum on oluline minu jaoks, et näha, et targem inimesed ruumis heaks toode.

Muidugi KeepKey on avatud lähtekoodiga ja kõigile, kes soovib lugeda koodi, kuid ma tõesti ei tea, kuidas lugeda avatud lähtekoodi ja ma kahtlen, et paljud inimesed on tegelikult läinud läbi. Nii hetkel ma olen oodanud, et näha, kuidas kogukond reageerib firma enne üle mu Bitcoins et KeepKey rahakott.

Last but not least, KeepKey hind kasutatakse rohkem kui 2x TREZOR hind ja rohkem kui 7x Ledger hinda. Kui see lihtsalt tuli välja see oli hinnaga $ 239 aga hiljuti hind on nüüd langenud kuni $ 99. Nüüd Keepkey on tõepoolest väga hea alternatiiv TREZOR või Ledger.

KeepKey saab osta läbi ettevõtte websitewith Bitcoin / Paypal või Amazon.

Kokkuvõte - Great Toote hea hinnaga

Poisid KeepKey tegid head tööd loomisega kaunilt kujundatud, kasutajasõbralik Bitcoin riistvara rahakott. Kui sa ei pahanda suurus toodet, see on lahe toode ise. Isiklikult ma lähen oota enam, kuni ma ülekandmise alustamiseks mu Bitcoins et KeepKey kuid see on midagi pistmist toode ise, see on rohkem maine asi.

Kui te juba ise KeepKey või muu riistvara rahakott, ma armastan kuulda teie kogemusi või vastata kõikidele küsimustele, mis teil kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Post Tacocoin

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?

Post Tacocoin

Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott

Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs