Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti | Estonian.lamareschale.org

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Umbes 2 kuud tagasi tegin võrdlus TREZOR ja Ledger Rahakott. Pärast seda, kasutades minu ledgerfor aega mõtlesin ma otsima muid online arvustuste Bitcoiners kes ka ise seade. Läksin läbi mitme Reddit postitusi ja BitcoinTalk teemasid, siin on, mida ma leidsin.

Reddit kasutajad tunduvad anda palju armastust Ledger

Võttes ütles, et tegevjuht Ledger kommenteeris võrdlus post märkides:

Meie järgmine toode lisab NFC / BLE (bluetooth) ühilduvuse ja on sisseehitatud ekraani / klaviatuuri, krediitkaardi suurust vormi tegur. Võtame saavutada maksimaalset turvalisust kogu kasutus katvust (esimeste prototüüpide esitletakse MWC Barcelona tänavu märtsis).

Järgmine leidsin postitus Bitcoin Magazine'i läbivaatamise Ledger. Arvamused olid põhiliselt jagada vaid üks kasutaja on püütud mu tähelepanu, sest ta on põhimõtteliselt ainuke omada nii TREZOR ja Ledger samal ajal. Ta ütleb:

Olen kasutanud Mütseeliumi. Oman kolme Trezors ja kolm HW1 ja kaks arvestusraamat rahakoti nano. Pärast palju katseid minu isiklikuks kasutamiseks olen otsustanud minna Greenbits horisontaalkan- või HW1. In IMHO nad on tasuvam praktiline lahendus just nüüd, sest ma pean kulutama oma bitcoins minu telefoni kõikjal Olen (muidugi tavaliselt ma saan oma pearaamatu ohutu). Ma eelistan seda lahendust paber rahakott / seeneniidistik, sest ma ei taha tegeleda erineva suurusega paberile taskud ja toime tulla muutustega.

Bitcoin Magazine artikkel on ka väga positiivne oma kogemusi Ledger.

Puudumine teise ekraani Ledger on endiselt probleemiks.

Kõige põhjalikum niidi umbes kaks riistvara rahakotid oli lihtsalt küsimus - TREZOR vs Ledger, mis te eelistate?

Jällegi arutelu äratada sellest, et TREZOR on ekraanil samas Ledger saab siduda oma smartphonein et anda 2 teguri autentimise (saadaval ainult Android hetkel). See ikka ei jätta teid käivitumist Ledger kohta 100% ohutu arvuti (nii palju kui ma aru). Postitus läheb edasi ja edasi ja saab väga "Kärttyisä" mingil ajahetkel. Üldine tunne on, et ei ole ikka veel selge võitja.

On mõningaid probleeme, mis on tõstatatud seoses turvalisuse Ledger võib pakkuda ilma teise ekraani nagu TREZOR kuid minu arvates need on asjakohased ainult äärmuslikel juhtudel. Siin on lühike video Ledger, kuidas paigaldada seade.

Kokkuvõte ja promo koodi

Võin öelda oma kogemusest, et Ledgeris suurepärane toode. See on taskukohane, hästi kujundatud ja tundub, et enamik online kogukonna nõustub, et kuigi see ei ole nii turvaline kui TREZOR see piisavalt turvaline nende vajadustele. Loodetavasti uus Ledgers tõepoolest on ehitatud ekraan, mis teeb nad veelgi parem toode.

Olen ühendust Ledger seoses saada mõned promo koode meie lugejad, kuid hetkel nad ei tarni ühtegi, kui midagi muutusi ma olla kindel, et teavitada teid. Veenduge, et tellida 99Bitcoins nii et sa ei jäta ühtegi uuendused.

Kas ka Sinul on Ledger Rahakott? Kui jah, ma armastan kuulda teie tagasisidet selle kohta samuti kommentaarides allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi

Post Tacocoin

BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

Detsember ICO analüüs - NAGA ülevaade

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?