Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks | Estonian.lamareschale.org

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Neile teist, kes ei ole veel vaatasin läbi Bitcoin tahvel Teisipäevasel episood Bitcoin walletsI soovitame seda teha enne lugemist edasi. Neile teist, kes on nüüdseks siis ilmselt teame, et kõige turvalisem viis, kuidas saate salvestada Bitcoins on kasutada riistvara rahakotis.

Riistvara rahakotid kasutada 2FA, tagades, et pääseda rahakoti tõestada oma identiteeti, mis teil on (füüsiline rahakoti) ja mida teate (PIN kood rahakoti). Kui olete tõsiselt Bitcoin, vajate riistvara rahakott, ma isiklikult on 3 erineva ones.

Täna tahtsin kasutada võimalust loetleda, kes ma arvan, on parim Bitcoin riistvara rahakotid turule 2017. Pea meeles, et top 3 Bitcoin riistvara rahakotid Esitan kõik suurepäraseid tooteid. Erinevus 1., 2. Ja 3. Koht on mõnevõrra väiksemad kui näete varsti piisavalt.

# 1 - Ledger Nano S Bitcoin riistvara rahakoti

Olen tutvunud Ledger Nano tatt ammu ja oli täiesti vaimustuses. Ettevõte, mis varem teise jooksja üles Bitcoin riistvara rahakoti rassi tundus olevat sobitada see on peamine vastane TREZOR.

Nano Shas elegantse disaini, intuitiivse kasutajaliidese, laia toetust altcoins (Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Zcash, Dash, Stratis) ja mis kõige tähtsam atraktiivne hind. Praegu Nano S müüb € 58, mis on umbes $ 63 on tegemist kõige taskukohaste riistvara rahakoti ülevalt 3 samuti.

Ettevõte (LedgerWallet) on umbes piisavalt pikk, et saada lugupidav maine ja ausalt ma ei suutnud leida midagi halba öelda oma toodet. Kuigi ma seda testinud toote isiklikult hetkel ma olen ikka tegelikult kasutades TREZOR. Peamine põhjus on see, sest kui ma hakkasin läbi Bitcoin pearaamatu Nano S ei olnud ümber veel :)

Vajuta siia, et rohkem teada Ledger Nano S

# 2 - TREZOR Bitcoin riistvara rahakoti

Minu isiklik riistvara rahakott on TREZOR. See on vanim riistvara rahakoti turule ja ilmselt kõige mainekas üks samuti. TREZOR on kena disain, väga lihtne aru saada kasutajaliides, ja see toetab Zcash, Dash ja Ethereum kõrvale Bitcoin (ETH toetab läbi välise rahakoti nimetatakse MyEtherWallet).

Hind on TREZOR on veidi kõrgem ja praegu $ 99. Ma ei saa öelda, et see õigustab kõrgemat hinda, kui Nano S ja selleks see on 2. Koht minu arvates. Kuid nagu ma olen varem mainitud, on see suurepärane rahakoti ja saab ka lugeda minu täielikku ülevaadet siin.

Lõpuks, peamine eelis TREZOR on oma konkurentidega võrreldes on ettevõtte maine. Üks ettevõtte asutajad on Marek "lörtsis" Palatinus, kes lõi ka esimese kaevandamise bassein Bitcoin (asutatud 2010).

Vajuta siia, et rohkem teada TREZOR

# 3 - KeepKey Bitcoin riistvara rahakoti

Tulevad 3. Koht meil Keepkey, et Bitcoin riistvara rahakott ilus küll mõnevõrra suur disain. Keepkey on sarnaseid jooni TREZOR ja Ledger Nano S, aga seal on mõned põhjused, mis muudavad seda natuke vähem atraktiivseks minu arvates.

Esiteks, rahakott on liiga suur veavad taskus mugavalt. Suurus Keepkey rahakott on peaaegu kaks korda ning TREZOR või Ledger Nano S (nagu võib näha ülaltoodud pildil). Teiseks, ettevõte ei ole ehitatud piisavalt maine kogukonnas.

Täiendav asjad, mis teevad mind kartke seoses kauba ostmise on:

  • Ma olen kirjutanud oma toetust mitu korda, kuid ei ole saanud vastust veel
  • Nende toetus lehekülg SSL sertifikaat näib vigane (vt siit)
  • Mõned halvad kommentaare viimastel kuu Amazonseem küsimusele toodete usaldusväärsust

Rõõmud, Keepkey toetab mitmesuguseid altcoins sealhulgas Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Namecoin, Testnet, Ethereum ja kriips. Keepkey praegu müüki $ 99 sarnane TREZOR.

Vajuta siia, et rohkem teada Keepkey

Täiendav Bitcoin riistvara rahakotid turule

Kogu viimase 2 aasta jooksul olen ka uurinud mõningaid täiendavaid Bitcoin riistvara rahakotid, mis ei tee top 3 nimekirja nii et ma tahaks mainida neid siin.

CoolWalletis krediitkaardi otsivad riistvara rahakott, mida saate teha ümber oma pocket.My läbivaatamise Coolwalletwas positiivne, kuid rahakott ei saanud piisavalt marketshare et mul pea stabiilne toode.

BitLoxis teise riistvara rahakoti Vaatasin, aga see oli alles algusjärgus ja ma ei saanud seda teha korralikult. Ma ei ole võtnud teise pilk toote ajast (see oli juba algusest 2016.) ja toode võib olla muutunud kasutajasõbralikumaks.

Kokkuvõte - Kui olete tõsiselt krüpto, saada riistvara rahakott

See ei saa midagi lihtsamat kui see pealkiri. Jah, riistvara rahakotid maksavad raha ja keegi nagu raha on asju, mida nad saavad tasuta. Aga tagatissumma saad kasutades riistvara rahakott on palju väärtuslikum kui $ 50- $ 100 eest maksate ostes tegelik seade.

Ärge öelge "seda ei juhtu minuga" sest kui cryptocurrency normiks (ja tundub, et me sinnani päris kiire) seal on palju rohkem juhtumeid häkkimise või varguse eest. Veenduge, et olete valmis...

Seotud uudised


Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

Andke Bitcoini kingitus jõuludele - Bitcoini kingitus ideid

Post Tacocoin

Antrouter R1 ülevaade - Antmineri traadita mineraator

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade

Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Post Tacocoin

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?

Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?